LGBTİQ+’nın Hukuk-Politik’i:

Temel Kavramlar Uzamında Lezbiyenler, Geyler, Biseksüeller, Transseksüeller, İnterseksler, Kuirler ve Artılar İçin İnşa Halindeki Hukuk Politikası Yönsemeleri

Yazarı: Avukat Doç. Dr. Öykü Didem Aydın

Makale daha önce basılı olarak yayınlanmıştır. Link verebilirsiniz. Bağlantı aşağıdadır. Başka bir mecrada yayınlanamaz, alıntılanamaz. Alıntı ve kaynak göstermek için “Öykü Didem Aydın, LGBTİQ+’nın Hukuk-Politik’i: Temel Kavramlar Uzamında Lezbiyenler, Geyler, Biseksüeller, Transseksüeller, İnterseksler, Kuirler“, in: LGBTİ Bireyler ve Medya (Yasemin G. İnceoğlu Savaş Çoban, Derleyenler), İstanbul: Ayrıntı, 2019, bibliyografik künyesini sayfa numarası vererek kullanınız. Buradan atıf yapmak istediğinizde, siteye html atıfı yapabilirsiniz. Görseller de telife tabidir. Alıntı ve atıf kurallarına uygunluk yazarları internet üzerinde yayınlamaya özendirmekte ve tartışmaların gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Bağlantı metni, makalede bir paragrafı geçmeyen güncellemeler barındırmaktadır.

Tartışma notlarınız, katkılarınız ve eserlerinizden alıntıları, alandaki eserlerinizin bibliyografyasını alexeyolien@gmail.com adresine gönderebilirsiniz. Katkınız sitemizde tartışmaya açılabilecek, makalenin daha sonraki güncellenmiş veya kitaplaşmış yayınlarında katkılarınıza gönderme yapılabilecektir.

Sitemizde bulunmasını istediğiniz yazılarınız için: alexeyolien@gmail.com

Saygılarımızla, Avukat Doç. Dr. Öykü Didem Aydın